Sport

Perisic: Ky gol i “mbyti” kosovarët


Publikuar më:


Kroacia mundi 6:0 Kosovën, por vendimtar për yllin kroat që gjeti rrjetën në këtë takim, kanë qenë dy golat e parë.

“Goli i parë i “mbyti”, i dyti ndoshta ju dha fund, edhe pse kishin disa raste në pjesën e parë”, deklaroi Perisic për Jutarnji List, përcjell Lajmi.net.

Pas kësaj fitore, Kroacia tani në grupin I ka grumbulluar katër pikë, ndërsa Kosova mbetet me një pikë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top