Sport

Perisic: Kosova kishte një barrë të madhe


Publikuar më:


Kosova u mund 0:6 nga Kroacia në ‘Loro Boriçi’ në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’.

Perisic që ishte ndër më të mirët në fushë, ku edhe shënoi një gol në minutën e 83’, me deklaratën  e tij i ka dalë në mbrojtje Përfaqësueses së Kosovës.

“Për Kosovën kjo ishte ndeshja e parë si vendas, ishte një barrë e madhe për ta, jo për ne”, deklaroi Perisic për JutarinjiSport, përcjell Lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top