Ferizaj

Përfshihet në flakë një banesë në Ferizaj


Publikuar më:


Sot rreth orës 9 të mëngjesit një banesë në qytetin e Ferizajit është përfshirë nga zjarri

Rasti ka ndodhur në rrugën “Sali Qeku” dhe përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Shkaktar i kësaj mendoeht të jetë instalimi elektrik.

Në vendin e ngjarjes kanë falë menjëherë zjarrëfikësit, policia dhe prokuroria.

To Top