Sport

Penallti për Cityn, por çfarë bëri Yaya Toure? (VIDEO)


Publikuar më:


Yaya Toure Goal HD – West Ham 0-1 Manchester… by Jek09Pre

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

.

Comments
To Top