Ferizaj

PDK, nesër hap fushatën e brendshme zgjedhore në Ferizaj


Publikuar më:


Ferizaj. 14.10.2018. Nesër në Ferizaj PDK ka paralajmëruar hapjen e fushatës së zgjedhjeve të brendshme  për këtë subjekt politik.

Në këtë takim pritet të   pjesë  Kadri Veseli, kryetar i PDK-së, Bajrush Xhemajli, nënkryetar i PDK-së, Agim Aliu,kryetar i degës së PDK-së në Ferizaj, Elmi Reçica,deputet dhe anëtar i kryesisë si dhe shumë mysafirë të tjerë.

Përmes një njoftimi PDK ka ftuar  të gjithë simpatizantët, anëtarët dhe të gjithë strukturat e Partisë Demokratike të Kosovës,dega në Ferizaj që nesër, më 15.10.2018 ( e Hëne)  të marrin pjesë në këtë takim i cili do të mbahet ora 17:00  në restoran “Redoni”.

To Top