Sport

Pas turpërimit nga Kroacia, Kosova merr një tjetër lajm katastrofal (FOTO)


Publikuar më:


Kjo për shkak të golaverazhit, që është minus 6.

Më poshtë i keni rezultat e ndeshjeve të dyta dhe tabelën.

Kosovë-Kroaci 0:6
Islandë-Finlandë 3:2
Turqi-Ukrainë 2:2

tabela-k

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top