Lajme

Pas tërmetit në Shkup, njerëzit të frikësuar dalin në rrugë (Video/Foto)


Publikuar më:


RTV21 Maqedoni, paraqet pamjet e rrugëve të Shkupit të mbushura me njerëz, të cilët nga paniku i kanë lënë shtëpitë dhe banesat e tyre.

Tani për tani nuk ka vlerësime për dëme eventuale të mundshme, dhe as për ndonjë të lënduar, shkruan TetovaSot. /Lajmi.net/

jashte1 jashte2

Comments
To Top