Sport

Pas humbjes ndaj Cityt, Xhaka e merr një lajm katastrofal (FOTO)


Publikuar më:


untitled_1482139680-4767459

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top