Sport

Pas fitores, Shqipëria merr një lajm të jashtëzakonshëm (FOTO)


Publikuar më:


Kombëtarja kuqezi e ka lënë pas Italinë dhe Spanjën, pas dy fitoreve ndaj Maqedonisë dhe Lihtenshtajnit.

Më poshtë i keni tabelat dhe rezultatet e Grupit G.

Lihtenshtajn – Shqipëri 0:2
Maqedoni – Izrael 1:2
Itali – Spanjë 1:1

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top