Lajme

Parashikimi i motit për pesë ditë nga IHMK


Publikuar më:


Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do te lëvizin ndërmjet 25-27 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike do të pësojë luhatje gjate këtyre ditëve , kështu që mundësit për riga të karakterit lokal nuk përjashtohen. Do te fryjë erë nga  verilindja dhe jugperëndimi  me shpejtësi deri 7m/s.

Comments
To Top