Sport

Paqarada: Brazili pësoi 7 gola, ky është futbolli


Publikuar më:


Ai beson që ekipi do të këndellet shumë shpejtë.

“Brazili ka pësuar 7 gola. Është humbje që ndodh në futboll. Duhet ta çojmë kokën lartë dhe të motivohemi për ndeshjen e radhës”, deklaroi Paqarada, përcjellë “Lajmi.net”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top