Ferizaj

Pamje nga momenti i plaçkitjes së argjendarisë në Ferizaj (Video)


Publikuar më:


Rreth orës 17:45 minuta ka ndodhur një grabitje në qytetin e Ferizajt.

Këtë ngjarje kanë xhiruar edhe kalimtarë të rastit të cilët kanë dërguar video në Ferizajpress.

Lajmin për plaçkitjen e kësajë argjiendarie e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

“Dy persona të maskuar me armë kanë kryer vjedhjen. kanë marrë diçka; një sasi që ende nuk dihet se sa kanë marrë. Policia është duke ndërmarrë masat e duhura”, ka thënë Gashi

Tani në vendin e ngjarje gjenden policia dhe ekipet e forenzikës të cilët po hetojnë rastin

To Top