Lajme

Pamje gjatë arrestimeve të zyrtarëve serbë (VIDEO)


Publikuar më:


arrestimet-e-zyrtareve-ne-serbi-650x358_1460734372-3063470

Ministria e Brendshme e Serbisë, ka ndërmarr sërish një aksion policorë të titulluar “Skener 2”, ku ka arrestuar 49 persona të dyshuar për përfshirje në afera korruptive.

Në mesin e tyre ka zyrtarë institucional dhe përfaqësues të kompanive që kanë mundur të jenë pjesë e këtyre keqpërdorimeve, transmeton lajmi.net.

Siç shihet edhe në pamje të publikuar nga policia serbe, arrestimet kanë ndodhur në disa rajone të ndryshme në Serbi.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=N9YcugbTrAc]

Comments
To Top