Lajme

Pallati që befasoi tiranasit, ja arsyeja


Publikuar më:


Por një pallat në Tiranë është ndryshe nga të tjerët, pasi pothuajse të gjithë banorët kanë nxjerrë në ballkon një flamur.

Simboli kombëtar që valëvitet në ballkone i ka bërë përshtypje deputetit Ben Blushi, i cili e ka publikuar më pas edhe në Facebook për ta ndarë me miqtë e tij.

“Pallati më i zbukuruar në Tiranë për Festat. Gëzuar ditën e Flamurit dhe ditën e Çlirimit!”, shkruan ai./Albeu.com/

 

.

Comments
To Top