Lajme

Osmani pas mbylljes së votimeve: Pritshmëritë e BDI-së janë që ta sfidojmë rezultatin e zgjedhjeve të 2014-s


Publikuar më:


“Fitorja e parë e këtyre zgjedhjeve është se ato u mbajtën në një atmosferë demokratike dhe të lira.

Pritshmëritë e Bashkimit Demokratik për Integrim janë që ta sfidojmë rezultatin e zgjedhjeve të 2014”, theksoi Bujar Osmani.

.

Comments
To Top