Lajme

Orteku i borës në Reçan të Prizrenit për pak të ishte fatal (Video)


Publikuar më:


Është raportuar për bllokim të shumë fshatrave në gjithë vendin, derisa janë shkaktuar edhe një numër i madh i aksidenteve në komunikacion.

Përveç kësaj, udhëtarët janë rrezikuar edhe në rrugë ka bora e madhe, por edhe nga rrëshqitjet e borës nga malet, raporton lajmi.net.

Në fshatin Reçan të Prizrenit, në rrugën që lidhe Ferizaj me Prizrenin, një ortek i borës për pak sa nuk ka qenë fatal për disa udhëtar.

Lajmi.net ju sjellë videon ku orteku i borës bllokon rrugën dhe udhëtarët në veturë shpëtojnë për një qime floku. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top