Lajme

O’Connell uron besimtarët e krishterë për Krishtlindje


Publikuar më:


Ambasadori britanik Ruairi O’Connell

“Në emër të Qeverisë Britanike, dhe në emër të popullit të Mbretërisë së Bashkuar, dëshiroj të ju uroj të gjithëve në Kosovë ‘Për Shumë Mot Krishtlindja’. Uroj që këto Krishtlindje të ju sjellin shëndet, paqe dhe lumturi”, ka shkruar O’Connell në facebook.

.

Comments
To Top