Lajme

Obama i këndon të bijës urimin e ditëlindjes (VIDEO)


Publikuar më:


Presidenti i SHBA-ve, Barak Obama, ka kënduar për vajzën e tij Malia me rastin e 18- vjetorit të saj të lindjes.

Festa e vajzës së Obamës, që përkon në një ditë me Pavarësinë e SHBA-ve u mbajt në mjediset e Shtëpisë e Bardhë.

Ndërsa Obama këndonte: “Shumë urime për ty! Shumë urime për Malian!”, e bija i dhuroi babait një përqafim të ngrohtë.

Kjo ishte hera e fundit që Obama feston Ditën e Pavarësisë dhe ditëlindjen e të bijës në Shtëpinë e Bardhë.

var videoData = ‘1103830_3’
Comments
To Top