Lajme

Obama dhe Putin mund të takohen kalimthi sot ose nesër, për çfarë do diskutojnë?!


Publikuar më:


Mundësia e parë që ata të takohen është gjatë darkës, tha Peskov. Kjo mund të ndodh sonte, ose nesër kur do të jetë gjatë gjithë ditës të pranishëm në të njëjtën ngjarje, ka thënë një zëdhënës i Kremlinit, transmeton lajmi.net.

Samiti i APEC zgjat dy ditë dhe bën bashkë më shumë se 1000 përfaqësues nga 21 vende të botës. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top