Sport

Nuk ndodhë çdo ditë, gol spektakolar nga 60 metra (Video)


Publikuar më:


goal1

Një gol spektakolar është shënuar në Peru këtë javë, në takimin në mes të Real Garcilaso dhe Cesar Vallejo.

Goli i parë i këtij takimi u shënua nga Marcio Valverde i Garcilasos nga rreth 60 metra.

Shikojeni atë më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top