Lajme

Nuk kanë të ndalur tërmetet në Shkup


Publikuar më:


Termet / ARKIV

Epiqendra e këtij tërmeti, që është një prej rreth 20 që ndodhën që nga mëngjesi i së dielës, ka qenë 6 kilometra në perëndim të Haraçinës dhe 3 kilometra në jugperëndim të fshatit Creshevë.

Nuk ka raporte për dëme të reja nga ky tërmet.

Edhe kjo dridhje u ndie nga banorët e Shkupit, kështu që një pjesë e tyre vendosën që edhe natën e shkuar ta kalojnë jashtë shtëpive de banesave të tyre./Express

Comments
To Top