Lajme

Nuk ka milioner të ri në “Swiss loto”


Publikuar më:


Lotaria zvicerane nuk solli asnjë milioner të ri të shtunën. Numrat fatprurës ishin 12, 16, 19, 20, 27 dhe 31.
Numri “fat” ishte 4, “sërish” 11 dhe Joker 517.513.

Shuma që do të vihet në lojën e ardhshme është 4.3 milionë franga zvicerane, bën të ditur Lotaria romande.

Comments
To Top