Ferizaj

Një person theret me thikë në Kaçanik


Publikuar më:


Përballë Shtëpisë së Mallrave në Kaçanik ka ndodhur një rrahje ku një person është  therr me thikë.

 Pas një rrhaje mes disa personave e cila ka ndodhur në orët e mbrëmjes  në qendër të Kaçanikut, përballë Shtëpisë së Mallrave  një person ka marrë plagë nga therrjet me thikë.

Bëhet e ditur se I lënduari është  ngë ekipi emergjent i QMF në Kaçanik është dërguar  në  QKUK në Prishtinë. Ende nuk ka nodnjë konfirmim zyrtarë për arsyet e kësajë ngjarje. Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

To Top