Ferizaj

Një i lënduar pas një përleshje në Ferizaj


Publikuar më:


Pas një mosmarrëveshje verbale e cila ka kaluar në sulm fizik, ka mbetur i lënduar një mashkull, i cili është dërguar ne QKUK për tretman mjekësorë.

Ngjarja ka ndodhur dje ne qytetin e Ferizajt. Sulmuesi ka goditur me mjet të mprehte viktimën dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes, thuhet në raportin e policisë.

Njësiti i hetuesisë ka arritur që ta arrestojë të dyshuarin dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Comments
To Top