Lajme

NISMA: Shpresojmë që ky vit të jetë vit i ndryshimeve pozitive


Publikuar më:


“NISMA uron që Viti i Ri 2017 të sjell mbarësi dhe gëzime në jetën e të të gjithë shqiptarëve, më shpresën që ky vit të jetë një vit i ndryshimeve pozitive në vendin tonë.

Gëzuar Vitin e Ri 2017”, thuhet në komunikatë.

.

Comments
To Top