Lajme

Nesër mot i vranët dhe me shi


Publikuar më:


“Vlerat minimale e temperaturave do të lëvizin  ndërmjet 2-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë Celsius. Shtypja atmosferike do të ulet me vlera minore nën   normalen. Do të fryjë erë nga jugperëndimi dhe më tej nga verilindja me shpejtësi deri 9 m/s.”,bën të ditur IHMK

.

Comments
To Top