Sport

Nëna ia del ta nxjerrë fëmijën nga vetura që po ja vidhnin (Video)


Publikuar më:


1-156-780x439

Në Brasilia të Brazilit, një nënë ka arritur ta nxjerrë të birin nga vetura që ia vodhën dy persona.

Gruaja e paidentifikuar, kur e ka kuptuar se po ia vozisin veturën, e ka hapur derën dhe e ka tërhequr fëmijën, transmeton Telegrafi.

Por, në momentin që duket se gjithçka përfundoi, vërehet një gjë tjetër.

Veshja e gruas është kapur për derën e automobilit të kuq, dhe ajo po tërhiqej zvarrë.

Në videon e regjistruar nga ballkoni, shihet gruaja që me shumë mund arrin të largohet nga vetura në lëvizje.

Policia është duke kërkuar hajnat, por ata së bashku me veturën e vjedhur janë fshehur pa lënë gjurmë.

https://youtu.be/THnMD5x63ls

The post Nëna ia del ta nxjerrë fëmijën nga vetura që po ja vidhnin (Video) appeared first on GazetaBlic.

Comments
To Top