Lajme

Nëna 105 vjeçare emocionon Marin Memen. Shikoni çfarë i dhuron atij!


Publikuar më:


Në emisionin Kojshia Show mysafirë këtë të diele ishte gazetai i “Top Channel” dhe dokumentarit shumë të ndjekur “Gjurme Shqiptare” Marin Memen.

Ai u emocionua fortë kur në skenë u fut një nënë 105 vjeçare duke i dhuruar atij diçka ipresionuese!

Shiko emisionin dhe kuptoje se çka i dhuroi ajo:

To Top