Lajme

Në Prishtinë tri femra rrihen me dy meshkuj


Publikuar më:


rrahje

Policia raporton se mbrëmjen e së hënës ka ndodhur një rrahje në mes dy meshkujve dhe tri femrave.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në Prishtinë ku si pasojë e rrahjes lëndime trupore kanë pësuar dy femra. Në lidhje me rastin është arrestuar një i dyshuar, i cili pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

Comments
To Top