Lajme

Në Prishtinë deri në orën 14:30 u shënuan 63 aksidente komunikacioni


Publikuar më:


Rruga sot ne Prishtine

Edhe pse reshjet nuk ishin aq të mëdha, mos pastrimi i rrugëve dhe mos pisja me goma të dimrit nga shoferët e veturave ka bërë që të shënohen shumë aksidente  në gjithë territorin e Kosovës, raporton lajmi.net.

Vetëm në rajonin e Prishtinës janë shënuar 63 aksidente deri në orën 14:30.

Këtë e ka bërë të ditur për lajmi.net, Flora Ahmeti zëdhënëse e policisë për rajonin e Prishtinës.

Ndërsa, numri i aksidenteve në rajonin e Prishtinës në orët e para të mëngjesit kishte arritur në 40. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top