Ferizaj

Në Mirash të Ferizajt merr flakë një shtëpi


Publikuar më:


Para pak çastesh në Mirash të Ferizajt ka marrë flakë një shtëpi.

Një shtëpi në lagjen e Bytyqve në Mirash të Ferizajt,afër xhamisë, pronë e S.B, është përfshirë nga flaka. Ekipet e zjarrfikësve gjenden në vendin e ngjarjes dhe po mundohet të lokalizojnë zjarrin.

Bëhet e ditur se familja të cilës po i digjet shtëpia është rast social dhe në gjendje të vështirë ekonomike.

Ende nuk dihet shkaktari i zjarrit.

Comments
To Top