Ferizaj

Në Dardani të Ferizajt një person i zhdukur


Publikuar më:


Fshati Dardani, Ferizaj . Me datën 13.09.2016 ankuesja femër K/Shqiptare ka informuar se motra e saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Njësitë përkatëse policore kanë bërë të ditur se  janë duke hetuar rastin.

Comments
To Top