Sport

Ndodh në futbollin shqiptar, trajneri urinon në sy të tifozëve (Video)


Publikuar më:


bylis-650x358

Një moment sa qesharak, aq edhe për të ardhur keq ka ndodhur ndërkohë që po luhej takimi mes Bylisit dhe Tiranës në stadiumin “Adush Muça” të Ballshit.

Videoja e postuar nga “Jetaoshqef.al” tregon momentin kur trajneri boshnjak Adnan Zildzovic, urinoi në sy të të gjithë tifozëve.

Ky moment është kapur nga një tifoz i cili edhe ka ironizuar me gjestin e trajnerit. Për më shumë, shikoni videon:

Comments
To Top