Sport

Ndeshja Flamurtari-Kukësi, humb jetën tifozi


Publikuar më:


tifoziiiii

Një tifoz ka humbur jetën ditën e sotme, teksa kishte shkuar që të ndiqte ndeshjen e Kupës së Shqipërisë, Flamurtari­-Kukësi.

Sipas burimeve ai është M.S. 42 vjeç dhe ka mbërritur në spital i pajetë. Dyshohet se tifozi është rrëzuar teksa largohej nga stadiumi dhe është përplasur me kokë në trotuar duke humbur ndjenjat.

Ai është dërguar nga Policia në spital, por i pajetë. Brume brenda Policisë, thonë se tifozi mund të ketë pësuar një infarkt dhe më pas është rrëzuar.

Comments
To Top