Sport

Ndërhyrje “kung-fu” në futsallin kosovar, i pabesueshëm vendimi i gjyqtarit (VIDEO)


Publikuar më:


Rivaliteti mes pejanëve dhe gjakovarëve ishte shumë i madh në parket.

Madje në një rast, portieri mysafir bëri një ndërhyrje shumë të rëndë në lojtarin vendës, Shkodran Loshaj, duke e lënë atë të shtrirë në tokë, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjyqtari nuk e ndali këtë ndërhyrje si të palejueshme, ndërsa për fat të mirë,

Loshaj nuk pësoi ndonjë lëndim të rëndë. Ndeshja në fund u mbyll në barazim 3:3.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

.

Comments
To Top