Lajme

Mushkolaj: Shumë i ka dhimtë sondazhi LDK-së, s’po munden ta kontrollojnë as gjuhën


Publikuar më:


Imer Mushkolaj

Mushkolaj përmes një postimi në Facebook është marrë me gjuhën e përdorur në disa postime në Facebook nga kryeministri Mustafa dhe me reagimin e LDK-së.

“Qaq shumë iu ka dhimtë zyrtarëve të LDK-së ky sondazhi i fundit, sa nuk po muj e kontrollojnë as gjuhën që po e përdorin. Nji gjuhë prej rrugaçësh, e jo politikanësh që hala thirren n’do vlera t’Ibrahim Rugovës”, ka shkruar Mushkolaj.

Në sondazhin e fundit të publikuar në KDI, LDK-ja ka dalë partia e tretë. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top