Sport

Mourinho i pamëshirshëm, largon pesë futbollist nga United


Publikuar më:


Kështu, nga skuadra do të largohen pesë futbollistë, të cilët nuk po i shërbejnë portugezit në skemat e tij.

Memphis Depay, Marouane Fellaini, Bastian Schweinsteiger, Morgan Schneiderlin dhe Anthony Martial janë emrat që do të largohen nga “Old Trafford”, përcjellë “lajmi.net”.

Sipas mediave britanike, United ka në tryezë oferta të ndryshme për të gjithë futbollistët dhe tashmë ka nisur t’i shqyrtojë ato.

Gjithsesi, largimet e mëdha nga skuadra nënkuptojnë që lista e përforcimeve të Mourinhos, është mjaft e gjatë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top