Lajme

Moti sot në Maqedoni


Publikuar më:


Shkup

Gjatë paradites, kryesisht do të jetë me vranësira, ndërkaq gjatë ditës pritet të ketë të reshura.

Temperaturat gjatë paradites, pritet të lëvizin 7 deri më 11 gradë celsius, ndërkaq të njëjtat gjatë pasdites pritet që të lëvizin nga 16 deri më 20 gradë celsius.

Shkupi do të ketë mot të ngjashëm, kryesisht me vranësira mesatare dhe me reshje të shiut. Gjatë paradites do të ketë vranësira mesatare, ndërkaq gjatë ditës do të ketë të reshura të shiut. Temperaturat do të lëvizin nga 9 deri më 19 gradë celsius.

.

Comments
To Top