Lajme

Moment i sikletshëm: Rama ia tërheq me dhunë dorën Haradinajt


Publikuar më:


Një moment i sikletshëm ka ndodhur pas mbledhjes së dy qeverive.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, dhe ai i Kosovës, Ramush Haradinaj, kanë nënshkruar mbi flamurin kuqezi.

Në një moment, Rama ia tërheq dorën Haradinajt për ta vendosur bashkë mbi flamur.
Ky moment ishte vërtet i sikletshëm.

Ndiqeni videon për më shumë.

To Top