Lajme

Miratohet projektligji për buxhetin e vitit 2017


Publikuar më:


Me 70 vota për, 7 kundër dhe një apstenim, projektligji për buxhetin e vitit 2017 është votuar në Kuvend.

Kosova vitin e ardhshëm do ta ketë buxhetin më të lartë në histori, që mbërrin 2 miliardë euro./Lajmi.net/

.

Comments
To Top