Lajme

Ministri Abrashi parodizon me deputetin Donika Kadaj-Bujup! (Foto)


Publikuar më:


abrashi-info-1-640x356

Ish-deputetja e AAK-së, sot kaloi zyrtarisht në Lëvizjen Vetëvendosje.

Këtë vendim ajo ka thënë se e ka marrë, pasi “mes paqes dhe drejtësisë, zgjedh drejtësinë”!

“Në mes të makiatos dhe espressos, sot zgjodha espresson!”, ka shkruar Abrashi në profilin e tij në Facebook.

Comments
To Top