Sport

Milot Rashica shënon për Vitessen


Publikuar më:


Vushtrriasi, ka realizuar edhe një gol tjetër në Kupën e Holandës.

Ai shënoi kundër Jordan Boys golin e katërt për ekipin e tij, përcjellë “lajmi.net”.

Ky ishte goli i dytë në Kupë për Rashicën këtë edicion.

Në anën tjetër, ylli i Përfaqësueses së Kosovës nuk ka shënuar ende në ndeshjet kampionale. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top