Lajme

Meta dhe momenti kur i ftuari nga Kosova hedh 100 mijë dollarë në dasmën e djalit të Ylli Ndroqit (Foto)


Publikuar më:


Përveç dekorit të mrekullueshëm, koreografia deri në detaje dhe pranisë së 530 të ftuarve, mes tyre Vip-a të shumtë, si Ilir Meta, etj, në dasëm duket se është vendosur vedosur edhe një rekord i ri.

Gjithçka ka dalë mjaft bukur organizuar, por çuditërisht, edhe pse është pronar i një televizioni videon ia besoi kompanisë weddingline tashmë ndër kompanitë më të specializuara në Shqipëri jo vetëm për evente të tilla por edhe për evente më të mëdha.

Një i ftuar nga Kosova ka sjellë në dasëm tabakanë me plot 100,000 dollarë. “I keni për muajin e mjaltit”, mësohet se ka thënë i ftuari nga Kosova teksa ka marrë nga tabakaja dhe ka hedhur në pistë plot 100 mijë dollarë.

dasmo1 dasmo2 dasmo3 dasmo4 dasmo5 dasmo6 dasmo7 dasmo8 dasmo9 dasmo10 dasmo11 dasmo12

Comments
To Top