Sport

Messi ia jep një lajm të jashtëzakonshëm Barcelonës


Publikuar më:


Ky është lajmi fantastik të cilin “Mundo Deportivo” iu ka dhënë sot tifozëve të Barcelonës.

Argjentinasi po vazhdon punën fizioterapike, ndërsa javën e ardhshme do t’iu bashkohet shokëve të skuadrës në stërvitje, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai do të mungojë më pak se tri javë siç ishte raportuar fillimisht dhe ky është një lajm shumë i mirë edhe për vetë trajnerin Luis Enrique.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.  

.

Comments
To Top