Sport

Meha me premtim të madh para ndeshjes (FOTO)


Publikuar më:


Ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, ka postuar në Facebook një koment të shkurtër rreth takimit.

“Ndeshje e vështirë sonte, shpresojmë në rezultat pozitiv dhe t’i gëzojmë tifozët me lojë të bukur”, shkroi Meha, përcjellë “Lajmi.net”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top