Lajme

Me automjet të vjedhur dhe targa të falsifikuara, aksidentohet rëndë


Publikuar më:


Policia/QKUK

Sipas policisë, ai kishte falsifikuar targat e automjetit, ndërkaq automjeti kishte qenë i vjedhur me datën 18.12.2016, transmeton lajmi.net

I dyshuari është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe me urdhër të prokurorit ai është nën mbikqyrje të policisë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet policore relevante. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top