Ferizaj

Marrin flakë telat e rrymës në Ferizaj, shqetësohen banorët (Video)


Publikuar më:


Në orët e mbrëmjes  së ditës së djeshme në rrugën  “Njazi Bajraktari” kanë marrë flakë  telat e rrymës.  Flaka ishte shumë afër  shtëpive dhe për fatë kanë shpëtuar nga më e keqja.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:10 sipas banorëve që janë shqetësuar nga flaka e papritur që është përhapur në këtë lagje.

Ekipet e emergjencës kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe më pas është ndërprerë edhe rryma elektrike.

Sipas banorëve që kanë dërguar edhe disa video nuk është lënduar askush nga ky incident.

To Top