Sport

Manchester United thyen “mallkimin”, fiton në ‘Old Trafford’ (VIDEO)


Publikuar më:


Pas katër barazimeve radhazi në shtëpi, ‘Djajtë e Kuq’ ia kanë dalë që në kuadër të xhiros së 15-të të Premierligës, të mposhtin Tottenham Hotspur, me rezultat minimal 1:0.

Armeni Mkhitaryan shënoi golin e fitores për skuadrën e Jose Mourinhos në minutën e 29’.

Edhe me këtë fitore, Unitedi mbetet në vendin e gjashtë, por tani ka 24 pikë, gjashtë më pak se vendi i katër që mbahet nga City.

Henrik Mkhitaryan Goal HD Manchester United 1 0… by reddefutbol

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top