Sport

Manchester United bën përmbysje të madhe (VIDEO)


Publikuar më:


Edhe pse ishin në disavantazh, skuadra e Jose Mourinhos në fund të ndeshjes ia doli të përmbys rezultatin duke shënuar dy gola.

Leadbitter shënoi për epërsinë e mysafirëve në minutën e 67-të.

Martial në minutën e 85-të dhe Pogba në minutën e 86-të, shënuan për fitoren e madhe të Manchester Unitedit.

(!+”) by footballderby

A46666 by enjoylivehdi

Paul Pogba Goal 2-1 Manchester United vs… by enjoylivehdi

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top