Sport

Manchester City – Chelsea, formacioni i kombinuar (FOTO)


Publikuar më:


Dy skuadrat më serioze në garën për titull në Premierligë, ballafaqohen në mes vete në ‘Etihad Stadium’.

Në prag të kësaj sfide, ‘DailyMail’ ka bërë një formacion duke zgjedhur lojtarë nga të dy skuadrat, përcjell lajmi.net.

Në formacionin e ‘DailyMail’, janë përfshirë shtatë lojtarë të Chelsea dhe vetëm katër të Manchester Cityt.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top